Regulamin

 

 


Regulamin

 

Sklep internetowy ANDRAEX dostępny pod adresem http://andraex.home.pl   prowadzony jest przez firmę PHU ANDRAEX . Siedziba firmy znajduje się w Bydgoszcz przy ul. Nowodworskiej 4. Jesteśmy zarejestrowani pod numerem NIP: 953-114-77-52 , Regon: 090577152.

 

- 1 -

Sklep internetowy prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane tylko przez strony http://andraex.home.pl . Zakupów w sklepie mogą dokonywać klienci zarejestrowani i nie zarejestrowani w naszym systemie. Koniecznym warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza, podanie własnego adresu e-mail i danych teleadresowych do wysyłki.

 

- 2 -

Wszystkie produkty oferowane w sklepie są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone do obrotu na rynek polski.

 

- 3 -

Wszystkie ceny podane na stronach internetowych są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla dokonania transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez klienta.

 

- 4 -

Na wszystkie towary sprzedawane w naszym sklepie wystawiamy faktury VAT.

 

- 5 -

Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Klient wybiera sposób i wartość dostawy dla danej grupy asortymentowej towaru. Tryb wyboru dostawy podajemy w zakładce "Pomoc".

 

- 6 -

Aktualnie możliwe są następujące formy płatności:

  • przelewem (na nasze konto w ciągu 7 dni kalendarzowych od złożenia zamówienia) - po potwierdzeniu zamówienia rezerwujemy towar w naszym magazynie, klient otrzymuje e-mail zawierający nasz numer rachunku bankowego. Po zaksięgowaniu wpłaty towar pakujemy i wysyłamy.

  • pobranie - płatność przy odbiorze.

Tryb składania i realizacji zamówień podajemy w zakładce "Informacje".

 

- 7 -

Terminy realizacji zamówień jest następujący : najczęściej wysyłamy przesyłki w dniu wpływu pieniędzy na nasze konto lub w dniu następnym. W sytuacjach szczególnych okres wysyłki z naszej strony może się przedłużyć do 1-2 dni roboczych. Wszystkie towary dostępne w sklepie są w naszym posiadaniu a ilościowy stan magazynowy pokazywany jest pod głównym zdjęciem towaru. W przypadku braku widocznego stanu magazynowego, towar jest chwilowo niedostępny i nie ma możliwości jego zakupu.

 

- 8 -

Przesyłki wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej (ekonomiczne lub priorytetowe) jako list polecony lub paczka.

 

- 9 -

Towar zakupiony w sklepie wysyłamy wyłącznie na terenie Polski.

 

- 10 -

Klient ma prawo zwrotu towaru, który mu nie odpowiada w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Klient wysyła przesyłkę zwrotną na swój koszt.  Do towaru należy dołączyć dokument sprzedaży (fakturę) i kartę gwarancyjną ( w przypadku gdy była wystawiona ) oraz podać swoje dane teleadresowe wraz z numerem konta bankowego, na które dokonamy zwrotu pieniędzy w terminie do 30 dni.

 

- 11 -

Tryb reklamacyjny podajemy w zakładce "Informacje".  Ustosunkowujemy się do żądań reklamacyjnych Klienta w terminie 7 dni roboczych od momentu zgłoszenia reklamacji.  W przypadku wystąpienia wady towaru, klient może skorzystać z jednego z czterech działań: wymiany towaru, naprawy towaru, obniżenia ceny albo odstąpienia od umowy.

 

 

- 12 -

Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu.

 

- 13 -

Regulamin określa zasady zakupów w sklepie. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie jego postanowienia oraz zapisy zawarte w zakładce  "informacje" i "pomoc" stanowiące nierozerwalną część regulaminu. 

 

 

 

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl